سایا saya

غول‌های بزرگ صنعت لوازم خانگی هیچگاه از ابتدا اینگونه زاده نشده‌اند. نام‌هایی که در ذهن تمامی مردم جهان نقش بسته‌اند، همگی مسیر تولید محصولات و جلب رضایت مشتریان را گام به گام پیموده‌اند. در تقابل غول‌های بزرگ اقتصاد جهان، و پس از شیوع استفاده از ابزارهای فشار و زور قدرت مانند تحریم که همواره مایه استعمار و استثمار کشورهای در حال توسعه بوده است، این کشورها بر آن شدند تا با استفاده از تجربه بزرگان، پا در جا پای آن‌ها نهند و این مسیر را بدون اتکا و وابستگی به آن‌ها و با تلاش مردمانی سختکوش و امیدوار از سرزمین خود بپیمایند. صرفا، شرکت در رقابتی چنین نفس گیر و طاقت فرسا، نشان از انگیزه‌ای بالا و هزاران ساعت تلاش در پس پرده دارد. گرچه پیمودن این مسیر هیچگاه بدون خطا میسر نبوده و مهمتر آن که با ایجاد شبکه‌ای گسترده از خدمات پس از فروش سعی در جبران اشتباهاتی کرده‌اند تا لبخند رضایت بر چهره‌ی خریداران نقش بندد. اکنون سایا از سرزمین ایران در این مسابقه تنگاتنگ است. فرزندی خلف از بزرگانی که تمام امیدشان رساندنش به قله‌های موفقیت و افتخار است.

سایا آغاز یک ماراتن

در بحبوحه پیکار اقتصادی میان شرق و غرب، و در میان فضای دودآلودش، دو فرمانده یکی از سرزمین آریایی و دیگری از سرزمین عثمانی، دست در دست یکدیگر برای نجات سرزمین‌شان پیمان دوستی می‌بندند تا saya متولد شود.

کشور ترکیه سال‌هاست که با شعار تجدد و نوگرایی، پا به عرصه‌ای گذاشته تا بتواند همچون موقعیت خاص خود در منطقه، پلی باشد برای اتصال قاره اروپا به آسیا. موفقیت‌های چشمگیر این کشور در جلب توریست‌های کشورهای توسعه یافته حاکی از برنامه ریزی هدفمند، شناخت مناسب بازار و اجرای دقیق سیاست‌گذاری‌های کلان برای نیل به اهداف بلند است. صنعت در ترکیه پیشرفت‌های شگرفی کرده است. به جز صنعت بسیار موفق نساجی این کشور دارای برندهایی با کیفیت و رقابتی در میان بزرگان صنعت جهان است.

صنعت تولید لوازم خانه و آشپزخانه با گستره‌ای عظیم در تعداد و تنوع محصولات که روز به روز با نیاز مشتریان هماهنگ و همراه می‌شود یکی از این صنایع است. به عنوان مثال تولید ظروف پخت و پز ساخت کشور ترکیه که نیازمند وجود دستگاه‌های جدید، گران قیمت و با تکنولوژی روز دنیاست، توانسته جای خود را در تمام دنیا باز کند. گسیل سرمایه و سرمایه گذار از کشورهای غربی و همچنین تجربه و دانش فنی مورد نیاز برای خلق یک برند وی را مستعد برای همکاری با ایرانیان کرده است.

کشور عزیزمان ایران با بهره‌مندی از جوانانی نخبه و پرتلاش همواره برای پیشرفت و خودباوری موانع بلند و بدیعی پیش روی داشته است. جوانانی تحصیل کرده که آماده رشد و خدمت رسانی تنها با مدیریتی موثر و کارآمد بوده‌‌اند. این موانع هرچند چالش برانگیز بوده اما همت ایرانیان از آن بلندتر می‌نمود. شرکت اصیل و معتبر پارس خزر توانسته با تکیه بر توان داخلی، تجربه دیرینه خود و دانش فنی بزرگان کشور ترکیه، برند سایا را با اهداف بلند مدت برای جلب نظر مشتریان و خدمت رسانی به مرد عزیز ایران ارایه کند.

موفقیت‌های پررنگ ایران در صنعت را، شرایط خاص اقتصادی اکنون، کمرنگ می‌نماید. کافی است سری به شرکت‌های تولیدی و صنعتی بزنیم تا از توان خارق العاده و ظرفیت‌های پنهان خود شگفت زده شویم. صنعتگرانی پرتوان که به منظور افزایش بهره وری و تسهیل نیاز‌های خود ابتکاراتی شگرف را رقم زده اند.

طراحی، ساخت، تولید و عرضه همه محصولات سایا در بازار، همگی با بهره‌مندی از نیروی عظیم فرزندان ایران زمین برای رشد خودباوری و اتکا به توان داخلی انجام می‌گردد.

شناخت توان شخصی را باید از بلندپروازی‌های موهوم جدا ساخت و همین علت، به تناسب توان داخلی و تقاضای بازار، تولید آن‌ها نیز متفاوت بوده و در برخی از محصولات از قطعات و موتور اصلی ساخت کشورهایی نظیر آلمان و ایتالیا بهره برده شده است.

نمایش قدرت Saya

بیش از دو دهه حضور در بازار و عرضه محصولات متنوع لوازم خانگی، ضمانت دو ساله و قریب 500 نمایندگی و خدمات پس از فروش در سراسر کشور، سایا را گزینه‌ای منطقی برای انتخاب می‌نماید. در حالیکه بهترین برندهای لوازم خانگی دنیا ناتوان از تامین قطعات اصلی و یدکی خود در ایران هستند، حتی با صرف هزینه‌های سنگین هم نمی‌توان به تعمیر و ترمیم آن‌ها دل بست. برند سایا اما، با پوشش گسترده‌ی خود چه در زمان اعتبار گارانتی، و چه در پایان آن خود را موظف به همراهی و یاری مشتریان خویش میداند.

کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش اما تنها برگ برنده سایا نیست! در بازار جولان محصولات بی نام و نشانی از شرق آسیا، عرضه محصولی نامدار که دارای قیمت رقابتی باشد آسان نیست. تنها کافی است با اندکی دانش و آگاهی نسبت به روش‌های تست اصالت کالا سری به فروشگاه‌های لوازم خانگی زد تا جویای این حقیقت شد که حتی بهترین برند‌های موجود در بازار ایران، تنها نام و لباسی از آن برند را بر تن دارند.

در برخی کشورها تنها سیاست تولید و فروش، عرضه کالایی است که روشن شده و به کار بیفتد. این مساله موجب سواستفاده برخی فروشندگان و ادعای تضمین با فاکتور شده است. دستگاه غذاسازی را فرض کنید که روشن می‌شود، می‌چرخد و خرد می‌کند. اما پس از مدتی کوتاه موتور از کار می‌افتد و یا تیغه خراب می‌شود. تضمین فروشنده هم بر روشن کردن دستکاه است، سوای از هزینه‌های حمل و نقل، موتوری جایگزین آن می‌شود با همان کیفیت قبلی. و این داستان همچنان ادامه دارد.

سایا با ارائه خدمات پس از فروش قدرتمند خیال خریداران را از تامین قطعات و گارانتی محصولات راحت خواهد کرد. محصولات باکیفیت و بااصالت این برند در صورت بروز مشکل نیز از حمایت تولید کننده برخوردار خواهند بود.

محصولات سایا

بسیاری از محصولات سایا که تاکنون طراحی، تولید و عرضه شده‌اند، چه در خانه و چه آشپزخانه، همگی تنها گوشه‌ای از محصولات هدف‌گذاری شده برای بازار بوده‌اند. ظروف پلاستیکی، چرخ گوشت، جاروبرقی، جاروبرقی عصایی، دستگاه تصفیه هوا، خشک کن میوه و سبزی، ساندویچ ساز، خردکن، اون، توستر، تخم مرغ پز، کتری برقی، هیتر، بخاری برقی، غذاساز، بخارشوی، مخلوط کن (بلندر) ، جاروشارژی، گوشت کوب برقی، خوراک پز، چرخ گوشت، اتو بخار و… تنها بخشی از محصولات ارایه شده سایا است که با حجم انبوه و گسترده راهی بازار شده‌اند.

سایا توانسته به واسطه کیفیت بالا و قیمت رقابتی در این بازار جایگاه خوبی در میان مشتریان و فروشندگان کسب کند به طوری که در بازار لوازم خانگی ایرانی حرف اول را می‌زند. با بهبود فروش و افزایش تقاضا، برنامه‌های این برند در راستای تامین نیاز مشتریان و محصولات متنوع دیگر نیز روشن تر می‌گردد.

تحقیق و توسعه و کنترل کیفیت در Saya

احتمالا مهمترین مشکلی که برندها را با مشکل اساسی روبرو می‌کند، گرفتاری در مرداب و سکون است. محصولات سایا توسط واحدهای مختلف مانند بازخورد سنجی و کنترل کیفیت و یا مدیران فروش خود، تحت نظر قرار می‌گیرند. تا بتوانند همواره محصولات خود را بهبود و ارتقا بخشند.

واحد مهم دیگری که در این مهم بسیار اثر گذار است، واحد تحقیق و توسعه سایا بوده که با شناخت دقیق بازار و توجه به نیازهای آن، اقدام به طراحی و ساخت و یا انتقال دانش فنی برای تولید محصولات مورد نیاز مشتریان با نگاهی بلند مدت و آینده نگر می‌کند. همت و تلاش کارکنان این واحد، معطوف به نگاهی بومی و داخلی برای مرتفع ساختن نیازهای عموم هم میهنان است.

سایا فرزند نامیرای ایران

در هجمه‌های مختلف اقتصادی که امروزه بیشتر از جانب کشورهای شرق آسیا بر جهان مستولی شده است، بهترین راه حل، خرید با چشمانی بازتر است.

مقایسه‌ی کیفیت محصولات عرضه شده در بازار و عدم خرید از کالاهای بی نام و نشان، حاکی از رشد شم اقتصادی خریداران است که امروزه در کشورهای غربی به وضوح قابل مشاهده است. مشتریان آگاه تنها به سمت کالا و محصولی می‌روند که دارای حمایت اسمی و رسمی باشد. عدم عرضه کالا بدون نام و نشان اهانت به خریدار محسوب می‌شود و با توجه به عدم تضمین کیفیت، می‌تواند مصداق فریبکاری قرار گیرد.

از روزی که نیاز به برطرف ساختن یک مشکل و یا آسان سازی در انجام آن احساس می‌شود، نطفه خلق یک محصول و یا برند شکل می‌گیرد. پس از این مرحله، متخصصین امر برای رفع آن مشکل به بحث و تبادل نظر می‌پردازند تا به یک طرح اولیه دست پیدا کنند. پس از طی مراحلی دیگر و ورود محصول به بازار، پایش و رصد عملکرد اهداف تیم، طی اقدامی هماهنگ و برنامه‌ریزی شده، موجب رشد و موفقیت آن‌ها طی بازه نسبتا طولانی زمانی می‌گردد. برند ایرانی سایا نامی آشنا و قابل اعتماد با پشتیبانی همیشگی قبل از خرید بصورت عرضه در فروشگاه‌های فیزیکی معتبر و یا بصورت مشاوره قبل از خرید و سپس بعد از خرید بصورت خدمات گسترده فروش و ضمانت همراه شماست.

نمایش دادن همه 12 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36
تخم مرغ پز درب پلاستیکی سایا مدل Egg Morning 510,000 تومان
مخلوط کن سایا مدل karen 1,390,000 تومان
خردکن سایا مدل QMC-20 719,000 تومان
میوه و سبزی خشک کن سایا مدل GP103 1,050,000 تومان
جاروبرقی سایا مدل Merlin ناموجود
غذاساز سایا مدلCFP-110 ناموجود
آون توستر سایا مدل ولکان35 ناموجود
اتوبخار سایا مدل Beryllium ناموجود
اتوبخار سایا مدل Titanium ناموجود
اتوبخار سایا مدل رنیوم ناموجود
تخم مرغ پز درب استیل سایا مدل Egg Morning ناموجود
میوه و سبزی خشک کن سایا مدل GP102 ناموجود