برای سوالات خود با ما تماس بگیرید


  سوالات متداول

  بعد از ثبت سفارش و پرداخت صورت حساب، شماره سفارش و کد رهگیری پست برای شما به شماره موبایلی که در فرم ثبت نام وارد کرده اید، پیامک خواهد شد. همچنین اگر وارد حساب کاربری خود در هومینال شده و به قسمت «سفارش ها» بروید، جزئیات سفارش خود را مشاهده می نمایید. در نهایت برای پیگیری بیشتر از طریق شماره گیری 02536621313 با تیم پشتیبانی هومینال در ارتباط بوده و با اعلام شماره سفارش خود، روند پیگیری را کامل نمایید. همچنین پشتیبانی 24 ساعته هومینال از طریق راه های ارتباطی واتس اپ و تلگرام با شماره 09910263056 پاسخگو شما می باشد.

  از طریق شماره گیری 02536621313 با تیم پشتیبانی هومینال در ارتباط بوده و درخواست خود را اعلام نمایید. همچنین پشتیبانی 24 ساعته هومینال از طریق راه های ارتباطی واتس اپ و تلگرام با شماره 09910263056 پاسخگو شما می باشد.

  محصولات فروشگاه هومینال از نظر گارانتی به دو گروه تقسیم می‌شوند. گروه اول کالا‌هایی که به صورت پیشفرض دارای گارانتی شرکت‌های اصلی بوده و دسته دوم کالاهایی که فاقد گارانتی هستند. تمامی محصولات هومینال دارای گارانتی اصالت، سلامت و مغایرت می باشند. برای اطلاعات بیشتر، شرایط گارانتی محصولات در هومینال را مطالعه بفرمایید.

  اگر به هر دلیلی از خرید خود پشیمان شده اید تا 7 روز پس از تاریخ فاکتور خرید می توانید کالای خود را فقط تحت شرایط عودت کالا به هومینال بازگردانید.

  کالاهای سنگین مانند: ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، یخچال، تلویزیون، کولر گازی، پنکه، گاز از طریق باربری به آدرس شما ارسال خواهند شد.