آیا خرید از بانه و گناوه عاقلانه است؟ شما چه راهی را پیشنهاد می‌کنید؟

آیا تا بحال تجربه خرید از شهرهای مرزی را داشته‌اید؟ درباره خرید لوازم خانگی از بانه و گناوه چه می‌دانید؟ در این مطلب قصد داریم پیرامون تهیه لوازم خانگی از شهرهای مرزی ایران و خرید از بانه و گناوه حقایقی را با شما در میان بگذاریم،

خرید از بانه و گناوه عاقلانه است؟

بسیار از افراد برای خرید لوازم خانگی راهی شهر‌های مرزی مثل بانه و گناوه می‌شوند تا اجناس اصلی با قیمت‌های وسوسه کننده و ارزان بیابند. حتی فروشندگانی هستند که با تبلیغات در سایت‌ها و فضای مجازی وعده ارسال رایگان و تحویل درب منزل جنس اصلی با قیمت‌های پایین را می‌دهند. چقدر می‌شود به آن‌ها اعتماد کرد؟ در این ویدیو به بررسی تمام مسائل و مشکلات خرید از بانه و گناوه پرداخته‌ایم.

اگر شما هم مثل اکثر مردم کشور درگیر مشکلات اقتصادی بوده و به سختی توانسته‌اید یک بودجه محدود برای خرید جهیزیه و لوازم خانگی مورد نیاز خود را دست و پا کنید؛ واضح است که نباید به سمت خرید اجناس قاچاق بروید. خطرات و ریسک بسیار بالای اجناس بانه و گناوه، جنس‌های تقلبی و معیوب بسیار زیادی که در آن‌ها وجود دارد، باعث خواهد شد تا زیان جبران ناپذیری را به شما تحمیل کند و بودجه محدود شما را هم در خطر بیاندازد.

خرید از بانه و گناوه

خرید از بانه و گناوه

پس ما توضیح این مطالب را می‌گذاریم برای افرادی که بودجه مناسب‌تر یا نا محدودی دارند و به دنبال برند‌ها یا اجناس خاص در شهر‌های مرز می‌گردند. به این افراد باید گفت که نه تنها به احتمال فراوان پول خود را دور ریخته‌اید، بلکه ممکن است به آنچه که می‌خواستید هم نرسیده باشید!

بعضی از افراد به امید داشتن یک فرد آشنا دست به خرید از این مراکز می‌زنند یا هزینه را در اختیار آن فرد قرار می‌دهند تا برای آن‌ها خرید کند. اما مشکلات پیش آمده و بررسی تجربه افراد مختلف توسط کارشناسان هومینال برای بررسی این موضوع خبر از نتیجه‌های ناگوار برای تعداد زیادی از این افراد داشته است. بعضی درگیر مشکلات مالی و حتی شکایت و دادگاه شده‌اند، بعضی ماه هاست انتظار کالای مد نظر خود را می‌کشند و بعضی دیگر حتی با سپردن خرید به یک فرد خبره، جنس معیوب یا غیر اصلی نصیبشان شده است.

باور این مطالب نیاز به بررسی‌های زیادی ندارد. کافی است از نزدیکان خود که تجربه خرید از شهرهای مرزی را داشته‌اند سوال کرده یا حتی به سایت‌های آگهی کالاهای دست دوم مراجعه کنید. با کمی سرچ و جست‌و‌جو به آگهی کارتن‌های خالی یخچال و تلوزیون بر می‌خورید که گاها افرادی کارتن لوازم اصلی منزل خود را در این سایت‌ها به سودجویان می‌فروشند. این کارتن‌ها به محل‌های مورد نظر ارسال شده و برای اجناس تلقبی استفاده می‌شوند و به اسم یک برند مطرح برای شما به فروش گذاشته می‌شوند.

اما معایبی دیگری نیز وجود دارند که گریبان گیر این اجناس است. ارسال کالا از این شهر‌ها گاها با هزینه‌های گزاف و خطرات زیادی مواجه است. توقیف جنس قاچاق در جاده توسط ماموران خبره می‌تواند تمام هزینه‌های شما را یکجا بسوزاند.

مورد دیگری که در موارد زیادی مشاهده شده این است که هنگام بازدید از این فرروشگاه‌ها جنس اصلی را برای شما به نمایش می‌گذارند، اما پس از سفارش و خرید، جنس تقلبی که تفاوت بسیار کمی با جنس اصلی دارد برای شما ارسال می‌کنند. اگر پس از دریافت کالا متوجه این موضوع بشوید که مرجوع کردن آن و بازپس گیری مبلغ آن قدر برایتان دردسر خواهد ساخت که ممکن است کار شما را به مراکز قضایی بکشاند. اما اگر متوجه نشوید می‌توانید با خیال راحت از خرید خود لذت ببرید!

خرید از بانه و گناوه

خرید از بانه و گناوه

مشکلات عمومی دیگری نیز وجود دارند که اکثر افراد با اطلاع به آن خرید را انجام می‌دهند. مثل نداشتن گارانتی، تعمیرات بسیار سخت و عدم موجودی لوازم یدکی. اما اگر دستگاه خریداری شده از تمام مراحل گفته شده به طور صحیح و سالم عبور کند و یک جنس خوب به دست شما برسد، ممکن است بعد از مدتی نیاز به تعمیر و سرویس داشته باشد و آنموقع است که گارانتی و داشتن قطعات و تعمیرکار برای شما بسیار مهم خواهد شد.

اما بهترین راه برای خرید اجناس برند و اصلی چیست؟

تنها و تنها خرید از مراکز معتبر، نمایندگی‌ها و خرید جنس دارای گارانتی می‌تواند شما را از این مشکلات آسوده کند. برندهای ایرانی فعال و معتبر موجود در کشور خدمات پس از فروش و گارانتی مطمئنی دارند و در صورت خرابی یا مشکل به راحتی در دسترس هستند.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.